"Wsparcie na starcie" dla mieszkańców powiatu tczewskiego

  • 29.04.2021, 11:07
  • Redakcja
"Wsparcie na starcie" dla mieszkańców powiatu tczewskiego fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie "Kolory Życia" z Tczewa prowadzi rekrutację do projektu “Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą”, który skierowany jest do mieszkańców powiatu kwidzyńskiego oraz tczewskiego - a konkretnie do gmin wiejskich: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin i Subkowy.

Program ukierunkowany jest na utworzenie oraz zapewnienie trwałości nowo utworzonych mikroprzedsiębiorstw. Uczestnicy projektu mogą pozyskać wsparcie dotacyjne w wysokości ponad 23 tysięcy złotych oraz 12-miesięczne wsparcie pomostowe w kwocie nawet 2 600 złotych. Projekt skierowany jest do 90 osób po 30 roku życia, pozostających bez pracy, które otworzą działalność gospodarczą dzięki wsparciu finansowemu z projektu. Dokumenty aplikacyjne można składać tylko do 30 kwietnia.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie stowarzyszenia "Kolory Życia”.

fot. materiały prasowe

 

KOLORY ŻYCIA

Nasze stowarzyszenie podejmuje działania o różnym charakterze z zakresu pomocy społecznej. Jesteśmy by pomagać ludziom starszym, niepełnosprawnym i dzieciom. Naszym najważniejszym celem jest budowa całodobowego domu opieki dla ludzi starszych.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe