Sekcja bokserska tczewskiej Wisły po latach wraca do Pelplina. Klub zaprasza na treningi

  • 29.04.2021, 15:00
  • Redakcja
Sekcja bokserska tczewskiej Wisły po latach wraca do Pelplina. Klub zaprasza… fot. FB Wisła Tczew Boks

Podziel się:

Oceń:

Wisła Tczew we współpracy z lokalnymi władzami uruchomiła treningi bokserskie w Pelplinie. Koordynatorem zajęć został medalista olimpijski Leszek Kosedowski.

Sekcja Bokserska Wisła Tczew zaprasza chętnych na treningi w Pelplinie. O szczegółach mówi prezes sekcji, Bruno Waruszewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Sekcja bokserska Wisła Tczew wznawia. a właściwie już wznowiła, treningi w Pelplinie. Po wielu, wielu latach przerwy udało się to dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Pana Mirosława Chyły oraz centrum sportu, jak również osoby, która zainteresowała się tematem. Chodzi o byłego olimpijczyka, pana Leszka Kosedowskiego, który został koordynatorem całej akcji. Treningi w sekcji bokserskiej w Pelplinie, będą nieodpłatne, a obowiązywać będzie jedynie symboliczna składka członkowska. Treningi będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek na godzinę 19:00. Trening trwa około 1,5 do 2 godzin.

- Bruno Waruszewski, Wisła Tczew

 

fot. materiały promocyjne / Fb Wisła Tczew Boks


Trwa też rekrutacja na treningi w Tczewie. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu - w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18:00 w hali Pilawa w rejonie kanonki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły znajdziecie też na Facebooku Wisła Tczew Boks

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe