Opinie w Radiu Tczew 29.04.: luzowanie obostrzeń oraz wniosek o ochronę dębu na osiedlu Zatorze

  • 30.04.2021, 14:03
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 29.04.: luzowanie obostrzeń oraz wniosek o ochronę…

Podziel się:

Oceń:

29 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński, dziennikarz Telewizji Tetka.

Punkt masowych szczepień w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 działa już od poniedziałku. Pierwszego dnia w hali ósemki zaszczepiono 240 osób, czyli tyle, ile szczepionek rząd zapewnił Szpitalom Tczewskim. Docelowo w SP8 będzie wykonywanych od 300 do 400 szczepień.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sport na wolnym powietrzu został przywrócony do życia. Boiska Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz przyszkolne orliki zapełniły się piłkarzami i piłkarkami nożnymi w każdym wieku. Miasto ma w planach realizację wielu nowych sportowych inwestycji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy osiedla Zatorze proszą władze miasta, aby masywny dąb stał się pomnikiem przyrody. Pomysł popiera Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa, który proponuje nazwać dąb imieniem Ryszard. Prezydent Mirosław Pobłocki prosi, by społecznicy nie prowadzili samodzielnie takich akcji i informuje, że dębowi może w przyszłości grozić wycinka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 13 maja. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe