Wiadomo już, kto przebuduje ulicę Stoczniowców w Tczewie

  • 07.05.2021, 15:00
  • Redakcja / UM Tczew
Wiadomo już, kto przebuduje ulicę Stoczniowców w Tczewie fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

W drodze przetargu wyłoniony został wykonawca przebudowy ulicy, znajdującej się na osiedlu Staszica.

Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ulicy Stoczniowców w Tczewie. Pierwszy etap obejmuje ok. 400-metrowy odcinek od skrzyżowania z ul. Okrętową do skrzyżowania z ul Pionierów.

 

W zakres prac wchodzi m.in. przebudowa nawierzchni, przebudowa skrzyżowań ul. Stoczniowców z ul. Okrętową i z ul. Pionierów oraz budowa chodników i zjazdów. Przebudowane zostaną także instalacje wodociągowe, sanitarne, sieć telekomunikacyjna, energetyczna i oświetlenie.

~ UM Tczew

 

Na przetarg wpłynęło 5 ofert, a firmy zaproponowały ceny od 2,3 do 2,6 mln zł, które przekraczały zaplanowany budżet. Po korekcie budżetu, za najkorzystniejszą uznano ofertę Przedsiębiorstwa Budowy Dróg SA ze Starogardu Gdańskiego, które zaproponowało wykonanie zadania za niecałe 2,3 mln zł. Czas realizacji zamówienia to 120 dni od podpisania umowy.

Redakcja / UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe