Tczew: 26-latek przyjechał na stację paliw pomimo zakazu. Dodatkowo uszkodził dystrybutor

  • 12.05.2021, 08:00
  • Redakcja / KPP Tczew
Tczew: 26-latek przyjechał na stację paliw pomimo zakazu. Dodatkowo uszkodził… fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem do tankowania paliwa uszkodził dystrybutor, w wyniku czego powstały straty w wysokości prawie 4,5 tys. złotych.

Dodatkowo okazało się, że zatrzymany mężczyzna złamał zakaz sądowy, dotyczący prowadzenia pojazdów - na stację paliw przyjechał samochodem. W poniedziałek (10.05) śledczy przedstawili 26-latkowi zarzuty, dotyczące uszkodzenia mienia oraz złamania zakazu sądowego. 

 

21 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że na terenie jednej ze stacji paliw doszło do przestępstwa uszkodzenia mienia. Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że sprawca przyjechał na jedną z tczewskich stacji paliw i podczas tankowania mercedesa pistoletem do tankowania paliwa zaczął uderzać w dystrybutor i go uszkodził. Stróże prawa ustalili, że w wyniku tego przestępstwa powstały straty w wysokości prawie 4,5 tys. złotych.

- Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

 

Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 26-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego.

 

Mundurowi zatrzymali i doprowadzili 26-latka do miejscowej komendy. Śledczy dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna popełnił kolejne przestępstwo, gdyż miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a na stację paliw przyjechał sam mercedesem. W poniedziałek śledczy przedstawili 26-letniemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz złamania zakazu sądowego, do których się przyznał. Teraz jego losem zajmie się sąd.

- Komenda Powiatowa Policji w Tczewie


Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe