Opinie w Radiu Tczew 13.05.: kibicowskie wlepki anty-LGBT oraz obwodnica w Starogardzie

  • 14.05.2021, 14:46
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 13.05.: kibicowskie wlepki anty-LGBT oraz obwodnica…

Podziel się:

Oceń:

13 maja gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Izebela Deptulska, dziennikarka Radia Tczew.

„Unia Tczew oświadcza iż nie ma nic wspólnego z treściami publikowanymi na stronach kibicowskich! W imieniu klubu, sponsorów i partnerów wyrażamy zdecydowany sprzeciw na tego typu publikacje i zawarte w nich treści!” - tak zareagował klub sportowy na publikację nienawistnych wlepek o treści „Unia Tczew przeciwko LGBT” przygotowanych przez kibiców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niedawno podczas konferencji prasowej w Starogardzie Gdańskim poseł Kazimierz Smoliński przekazał dobrą wiadomość na temat planowanej obwodnicy. Rząd zabezpieczył w budżecie państwa dodatkowe środki na program inwestycyjny budowy 100-obwodnic w tym obwodnicy Starogardu Gdańskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Tetka świętuje dwutysięczne wydanie programu „Nasz Tczew”. Tetka wystartowała w 2004 roku, z kolei program informacyjny „Nasz Tczew” zadebiutował dokładnie 10 października 2008 roku. 4 lata temu wyemitowano tysięczne wydanie programu i ani się obejrzeliśmy, a obecnie emitowane jest wydanie dwutysięczne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 27 maja. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe