Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Centrum Kultury i Sztuki. Trwają zapisy

  • 18.05.2021, 09:01
  • Redakcja
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Centrum Kultury i Sztuki. Trwają zapisy fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły zapisy dla szkół i przedszkoli na zajęcia w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej, które zmieniają kształt edukacji filmowej młodych widzów.  

W ramach działań edukacyjnych dla szkół i przedszkoli Centrum Kultury i Sztuki zachęca do zapisywania placówek edukacyjnych na pokazy filmowe organizowane przez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na sezon 2021/2022.  Czas na zapisanie szkoły lub klasy upływa w październiku lub w momencie wyczerpania miejsc na seans. Jak podkreśla Marta Krynicka z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie projekcje filmowe odbywać się będą z zachowaniem 50% obłożenia sali widowiskowej, w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że miejsc dostępnych na poszczególne seanse będzie znacznie mniej niż dotychczas. Możliwa będzie też forma hybrydowa pokazów filmowych. W celu poznania szczegółów zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Martą Krynicką. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tegoroczna  edycja programu, który ma za sobą 15 lat doświadczenia, będzie dostosowana do sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Mając na uwadze bezpieczeństwo nauczycielek i nauczycieli oraz uczennic i uczniów, w tym roku dostępna będzie elastyczna forma udziału w programie. W praktyce oznacza to, że szkoły będą mogły łączyć projekcje w kinach (jest ich już ponad 100 w całej Polsce) z seansami online w wygodny dla siebie sposób.

- nhef.pl

 

-nhef.pl

 

 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe