Tczew "Gminą na 5" już po raz trzeci

  • 21.05.2021, 10:29
  • Aleksandra Kęprowska
Tczew "Gminą na 5" już po raz trzeci fot. Wrota Tczewa

Podziel się:

Oceń:

Gmina Miejska Tczew po raz trzeci otrzymała tytuł "Gmina na 5" nadawany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Tytuł ten przyznawany jest od 2011 roku.

Gmina Miejska Tczew po raz trzeci otrzymała tytuł "Gmina na 5" nadawany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Tytuł ten przyznawany jest od 2011 roku. W województwie pomorskim nagrodzono 5 gmin na 33 ocenione w badaniu, w całym konkursie przeanalizowano 674 gminy.

 

Głównym celem stanowiącym podstawę badania była ocena jakości obsługi potencjalnych inwestorów oraz przedsiębiorców przez Urzędy jednostek samorządu terytorialnego na poziomie lokalnym. Zbadano drogę elektroniczną tego kontaktu - komunikację jednostronną, czyli dostęp do informacji poprzez Oficjalną Witrynę Internetową (OWI) oraz komunikację dwustronną, czyli kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Głównym aspektem stanowiącym podstawę badania była jakość obsługi potencjalnych inwestorów oraz przedsiębiorców przez Urzędy jednostek samorządu terytorialnego na poziomie lokalnym. Badania komunikacji dwustronnej zostały przeprowadzone w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Badanie skupiało się na uwzględnieniu typów interesantów gmin, jakimi są potencjalni inwestorzy oraz przedsiębiorcy.

- informacje prasowe

 

Wyniki konkursu zostały ogłoszone w czwartek, 20 maja podczas konferencji online. Pełen raport dostępny jest TUTAJ.

Informacje pochodzą ze strony Wrota Tczewa. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe