Mieszkaniec kontra urzędnik

  • 28.06.2017, 14:05 (aktualizacja 28.06.2017, 14:18)
  • Marta Irzyk, Bartosz Listewnik / Radio Tczew
Mieszkaniec kontra urzędnik

Podziel się:

Oceń:

Mieszkaniec tczewskiego Zatorza od dziesięciu lat stara się poprawić warunki bytowe swojej rodziny przez nadbudowę dachu, która powiększyłaby powierzchnię mieszkania. Nie zgadzają się na to jednak miejski konserwator zabytków.

W lokum na ostatnim piętrze budynku przy ulicy Kruczej jest ciasno, ponieważ sporą jego część zajmuje skos. Jan Koitka chciałby w tym miejscu stworzyć nadbudówkę w postaci lukarny. Na przebudowę nie zgadzają się jednak urzędnicy, dlatego pan Jan zgłosił się do nas z prośbą o interwencję.

loadingŁaduję odtwarzacz...

By rozpocząć remont, potrzebna jest pozytywna opinia miejskiego konserwatora zabytków, ponieważ budynki przy ulicy Kruczej pochodzą z końca 19. wieku i znajdują się w Gminnej Ewidencji Zabytków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rzeczniczka tczewskiego Ratusza Małgorzata Mykowska poinformowała, że Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej zajmie się sprawą naszego słuchacza najszybciej pod koniec sierpnia.

Marta Irzyk, Bartosz Listewnik / Radio Tczew

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anty urzędas
anty urzędas 01.07.2017, 17:36
Zajmą się tym najwcześniej pod koniec sierpnia. Dobrze, że nie września, bo to jeszcze sezon urlopowy.

Pozostałe