Aplikacja "!go Gmina Tczew" już niebawem

  • 26.05.2021, 11:48
  • Redakcja / UG Tczew
Aplikacja "!go Gmina Tczew" już niebawem fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Nowa aplikacja ma pomóc w komunikacji urzędów i instytucji z mieszkańcami Gminy Tczew.

Wczoraj Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak podpisał umowę z firmą Cityway Sp. z o.o. na wdrożenie i uruchomienie aplikacji !go Gmina Tczew.

Za jej pomocą mieszkańcy gminy, którzy zainstalują ją w swoich smartfonach, dowiedzą się o nadchodzących wydarzeniach lub zagrożeniach. Aplikacja umożliwi wysyłanie do użytkowników powiadomień push, co zapewni sprawny przekaz najważniejszych wiadomości i komunikatów. Co istotne, aplikacja ma być darmowa, a korzystanie z niej będzie całkowicie bezpłatne.

Aplikacja mobilna już wkrótce będzie dostępna, a o możliwości jej pobrania na urządzenie, będziemy informować na bieżąco.

Redakcja / UG Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe