Tczew: Poszukiwany właściciel roweru

  • 27.05.2021, 12:45
  • Redakcja / KPP Tczew
Tczew: Poszukiwany właściciel roweru fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy poszukuje właściciela czarnego roweru górskiego.

Mieszkanka Tczewa 14 maja przekazała znaleziony przedmiot tczewskim mundurowym. Pojazd został znaleziony na ulicy Kolejowej. Policjanci zapraszają właściciela po odbiór swojej własności. Osoba ta jest proszona o kontakt z dzielnicowym prowadzącym sprawę.

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower górski marki Best koloru czarnego. Mieszkanka Tczewa 14 maja br. przekazała znalezionego górala na ulicy Kolejowej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

~ KPP Tczew

 

Właściciel roweru proszony jest o kontakt z dzielnicowym asp. sztab. Krzysztofem Licą pod numerem telefonu 47 74 28 136 lub telefonem komórkowym 571 335 292. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe