Konkurs plastyczny dla przedszkolaków - "Tczew słońcem malowany - Tczew kwieciem otulony"

  • 29.05.2021, 09:03
  • Redakcja / TMZT
Konkurs plastyczny dla przedszkolaków - "Tczew słońcem malowany - Tczew… fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej wraz z Przedszkolem nr 8 organizują XIII edycję konkursu plastycznego "Tczew słońcem malowany - Tczew kwieciem otulony".

W tym roku, w związku z akcją promocyjną miasta „Tczew kwitnie … a ja razem z nim”, chcemy, aby młodzi artyści przedstawili nasz Tczew jako miasto pełne zieleni i kwiatów.

~ Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej

 

Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno naszego miasta, ukazanie w formie plastycznej miejsc w Tczewie w barwnym otoczeniu przyrody, rozwijanie postaw proekologicznych, kształtowanie upodobań plastycznych dzieci i rozwijanie ich zdolności plastycznych.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-6 lat z tczewskich przedszkoli.

Oceniane będą prace najbardziej odzwierciedlające temat konkursu. Mogą być one wykonane dowolną techniką malarską, graficzną lub rysunkową, w formacie A4 (obrazy przestrzenne nie są przyjmowane). Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dzieci - jury zwraca na to szczególną uwagę. Każde zgłoszenie powinno na odwrocie zawierać załączoną metryczkę oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Metryczkę pobrać można tutaj. Oceniane będą tylko obrazy spełniające wymogi regulaminu konkursu.

Prace należy składać w terminie do 14 czerwca, na adres: Przedszkole Nr 8, ul. Jodłowa 6, 83-110 Tczew, tel. 58 531-68-11.

Z każdej placówki nadesłanych może być maksymalnie 5 prac. Z uwagi na panujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19, nagrody będą przekazywane bezpośrednio do placówek nagrodzonych laureatów, w terminie do 30 czerwca 2021 r.


Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć konkursowych na stronach internetowych (m.in. na portalach społecznościowych tj, Facebook).

Redakcja / TMZT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe