Szpitale Tczewskie S.A. wracają do normalnej pracy

  • 01.06.2021, 08:56
  • Redakcja / TvTetka
Szpitale Tczewskie S.A. wracają do normalnej pracy fot. Szpitale Tczewskie S.A.

Podziel się:

Oceń:

Od 1 czerwca szpital w Tczewie przestaje być jednostką jednoimienną i otwiera się dla wszystkich pacjentów. W trakcie epidemii leczyło się tutaj 1600 pacjentów z koronawirusem.

Jak informuje prezes Szpitali Tczewskich S.A. Maciej Bieliński, szpital od czerwca wznawia przyjęcia pacjentów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 W czasie od października 2020 roku do maja 2021 roku czyli w tych miesiącach, kiedy szpital pracował jako placówka jednoimienna przyjęto do niego ponad 1600 osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szpital otrzymał w tym czasie zarówno wsparcie finansowe od Wojewody, jak i Marszałka Województwa Pomorskiego. Pomoc napłynęła także od lokalnych firm oraz mieszkańców. 

 

Wsparcie było bardzo duże. Zarówno firm lokalnych jak i Wojewoda i Marszałek, wiele instytucji nas wsparło i to nie tylko wtedy gdy zostaliśmy szpitalem covidowym ale także wcześniej. Od momentu jak pojawiła się w Polce epidemia szczególnie na początku to wsparcie lokalnych firm było bardzo duże [...] 

- Maciej Bieliński, prezes Szpitali Tczewskich S.A.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Od dzisiaj przyjęcia na oddziały realizowane są zgodnie z harmonogramem. 

 

 

Redakcja / TvTetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe