Kolejne spotkanie w ramach tczewskich Wieczorów Organowych już w sobotę

  • 02.06.2021, 15:10
  • Redakcja
Kolejne spotkanie w ramach tczewskich Wieczorów Organowych już w sobotę fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

5 czerwca w Tczewie odbędzie się drugi koncert w ramach VIII Tczewskich Wieczorów Organowych.

VIII Tczewskie Wieczory Organowe pod kierownictwem artystycznym Macieja Zakrzewskiego, odbywają się do sierpnia włącznie w kościele pw. św. Józefa w Tczewie, przy ul. Gdańskiej 6. Wszystkie koncerty w cyklu rozpoczynają się o godzinie 19:15. Na zbliżający się występ dwóch organistów zaprasza dyrektor artystyczny wieczorów, Maciej Zakrzewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Na najbliższym koncercie wystąpi duet organowy - Bartosz Gołębiowski i Oskar Maj. Są to niezwykle uzdolnieni Akademii Muzycznej w Gdańsku, którzy od dwóch lat tworzą zespół. Dwóch organistów to dość nietypowy skład, bowiem gra na 4 ręce wymaga bardzo dużo pracy, ciekawych koncepcji i kreatywności, aby poradzić sobie z tym materiałem. Spodziewamy się więc ciekawego wieczoru z muzyką romantyczną, w wykonaniu na 4 ręce i 4 nogi.

~ Maciej Zakrzewski

 

Nadchodzące koncerty:

  • 5 czerwca (sobota) - DUET ORGANOWY: Bartosz Gołębiowski i Oskar Maj
  • 3 lipca (sobota) - Jakub Choros - organy
  • 21 sierpnia (sobota) - Trio Pelpliniensis: Jolanta Grzona-Worzała (sopran), Klaudiusz Rosół (skrzypce, Michał Rakowski (organy)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe