Jak przedszkolaki widzą kosmos?

  • 10.06.2021, 13:14
  • Redakcja
Jak przedszkolaki widzą kosmos? fot. Barbara Jackiewicz I miejsce w konkursie: Wiktoria Szulc, lat 5, Przedszkole nr 2 w Pelplinie

Podziel się:

Oceń:

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków "KOSMOS. Jak wyobrażasz sobie życie na innych planetach?". Zobacz najlepsze prace!

Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie z okazji Światowego Dnia Kosmosu dla dzieci w wieku przedszkolnym 5- i 6-latków. Dzieci zarówno zgłoszone przez rodziców i opiekunów oraz całe grupy przedszkolne puściły wodze fantazji, wyobrażały sobie, jak może wyglądać życie na innych planetach i ich mieszkańcy i przenosiły swoje pomysły na papier. Organizatorzy czekali na prace do 4 czerwca.

10 czerwca zebrało się Jury w składzie: dyrektor Centrum Kultury i Sztuki Tomasz Hildebrandt, Kamila Gillmeister z Fabryki Sztuk oraz Barbara Jackiewicz z Radia Tczew i Tv Tetka, by ocenić nadesłane prace. Było ich naprawdę wiele, niektóre nie przeszły oceny formalnej czyli zgodności z regulaminem, ale i tak Jury długo debatowało nad tym, które z prac są najbardziej kreatywne i wykonane rękami dzieci.  

Nagrody w konkursie otrzymują:

I miejsce - Wiktoria Szulc, która otrzymuje voucher do Empiku oraz nagrodę rzeczową związaną z kosmosem,

II miejsce - Natan Zdrojewski (voucher do Empiku),

III miejsce - Wiktor Salewski (voucher do Empiku).

Redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe