Tylko do końca czerwca trwa spis powszechny. Gdzie mieszkańcy Gminy Tczew będą mogli skorzystać z pomocy rachmistrzów?

  • 12.06.2021, 09:00
  • Redakcja
Tylko do końca czerwca trwa spis powszechny. Gdzie mieszkańcy Gminy Tczew… fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań rozpoczął się 1 kwietnia. Obowiązkową formą jest samospis internetowy, ale metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośredni - przy pomocy rachmistrza. Spis zakończy się 30 czerwca.

W najbliższe czerwcowe poniedziałki oraz środy od 15:00 do 18:00 wszystkie osoby, które jeszcze nie brały udziału w Spisie Powszechnym będą mogły udać się do świetlic wiejskich na spotkania z Gminnym Biurem Spisowym.

 

Każdy będzie miał możliwość samodzielnego spisu lub skorzystania z pomocy pracowników Gminnego Biura Spisowego. Udzielimy wyczerpujących informacji na pytania dotyczące spisu. 

Ważne! Podstawą spisu jest numer PESEL. Chcąc spisać członków całego gospodarstwa domowego należy podać numery PESEL wszystkich domowników. Pomożemy Wam się spisać.

Zapraszamy!

- Gmina Tczew (FB)

 

fot. materiały prasowe (FB)

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe