Jakie powinny być zwłoki...?

  • 15.07.2017, 14:18 (aktualizacja 15.07.2017, 15:54)
  • Marta Irzyk, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Jakie powinny być zwłoki...?

Podziel się:

Oceń:

Nasz czwartkowy gość odpowiada na to pytanie i zachęca do przeczytania książki "Zwłoki powinny być martwe". Agnieszka Pruska - pisarka i felietonistka z Gdańska odwiedziła nas podczas ostatniej Bibliofonii.

Rozmawialiśmy o tym, czy jest jakaś recepta na pisanie kryminału, jak działa Oliwski Klub Kryminału, a także sprawdziliśmy jak z rozwiązywaniem zagadek radzą sobie... nauczyciele. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ale to nie wszystko co działo się w czwartek między 15:00, a 17:00. Marta Irzyk przygotowała dwie recenzje fantastycznych książek. 

Niewierność kochanków, zdrada przyjaciół i wina domagająca się zadośćuczynienia czyli "Wchodzi koń do baru" Dawida Grosmana od Świata Książki.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

oraz kilka słów o rewelacyjnej, nominowanej do Bookera powieści Roberta Seethalera "Całe życie" (Wydawnictwo Otwarte).

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

Marta Irzyk, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe