Powiatowe Forum Młodzieży w Starogardzie Gdańskim. Dyskutowali o tematach ważnych dla młodych

  • 17.06.2021, 09:00
  • Redakcja
Powiatowe Forum Młodzieży w Starogardzie Gdańskim. Dyskutowali o tematach… fot. Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego (FB) Zdjęcie jednej z debat.

Podziel się:

Oceń:

Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego zorganizowała w ostatni weekend (12 czerwca) Powiatowe Forum Młodzieży.

Powiatowe Forum Młodzieży to wydarzenie realizowane w ramach projektu ŚwiadoMY POWIAT #MłodziWiedzą, który dofinansowany jest ze środków Europejskiego Korpusu Solidarności i objęty jest patronatem honorowym przez Powiat Starogardzki.

O tym czym jest Forum Młodzieży mówi przewodniczący rady, Filip Jędrysiak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak powstawały obszary dyskusyjne oraz kto zaangażował się we współtworzenie Forum?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W mediach społecznościowych Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego można zapoznać się z 6 panelami dyskusyjnymi będącymi analizą istotnych dla młodych ludzi tematów do obejrzenia, których zachęcają organizatorzy. Każda osoba po zapoznaniu się z materiałem może przesyłać informacje zwrotne, które posłużą do tworzenia rozwiązań i rekomendacji, które będą konsekwentną odpowiedzią na potrzeby młodzieży.

Do końca lipca można przesyłać propozycje rozwiązań dla młodzieży na adresem mailowym: [email protected].


PIERWSZA CZĘŚĆ FORUM

DRUGA CZĘŚĆ FORUM

 

Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego to fakultatywny organ samorządu terytorialnego o charakterze konsultacyjnym. Zadaniem Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego jest przedstawianie organom samorządowym "głosu młodzieży". Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego powstała 24.11.2008 i działa przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzkie Gdańskim.

- informacje organizatorów

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe