Społeczne zasilanie

  • 20.07.2017, 13:58 (aktualizacja 20.07.2017, 14:11)
  • Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Społeczne zasilanie

Podziel się:

Oceń:

Do końca lipca można składać swoje wnioski z pomysłami w konkursie grantowym "Akumulator społeczny".

Ruszył nabór wniosków do kolejnej edycji "Akumulatora Społecznego", który ma na celu pobudzanie aktywności społecznej mieszkańców Pomorza. Nasze studio odwiedziła dziś Emilia Garska, animatorka z Fundacji Pokolenia, operatora funduszu.

By rozpocząć swoje starania o otrzymanie dofinansowanie z akumulatora Społecznego wystarczy wypełnić wniosek online na stronie witkac.pl

Największe dofinansowanie wynosi 5 tysięcy złotych, ale są też minigranty w wysokości 500 złotych. Wszelkie niezbędne informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.akumulatorspoleczny.pl. Nabór wniosków trwa do końca lipca. 

Więcej na temat Akumulatora Społecznego możecie dowiedzieć się więcej słuchając rozmowy z naszym gościem. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe