Pomoc dla Ewki! Powstała grupa na Facebooku gdzie można brać udział w licytacjach i zbierać pieniądze na leczenie dziewczynki

  • 21.06.2021, 04:39
  • Aleksandra Kęprowska
Pomoc dla Ewki! Powstała grupa na Facebooku gdzie można brać udział w… fot. Pomoc dla Ewki - licytacje (FB)

Podziel się:

Oceń:

Od kilku dni trwa zbiórka na leczenie 10-letniej Ewy z Tczewa. U dziewczynki zdiagnozowano guza pnia mózgu.

Jej rodzice nie są w stanie sfinansować kosztów dodatkowych badań i leczenia, dlatego Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” zorganizowała zbiórkę. Pomóc można także biorąc udział w facebookowej zbiórce pod hasłem: “Pomoc dla Ewki - licytacje”. Licytować można bardzo różne produkty - od wypieków, poprzez rękodzieło, książki i usługi kosmetyczne. 
 

Witaj na grupie "Pomoc dla Ewki - licytacje". Ewka to 10-letnia dziewczynka, która stanęła do walki z groźnym przeciwnikiem. Wspierając nas, stajesz się bohaterem, który pomaga Ewce w walce z chorobą. Licytuj, wystawiaj przedmioty lub usługi na licytację, udostępniaj, po prostu bądź z nami!!!

- "Pomoc dla Ewki - licytacje"

 

Ewie można pomóc na kilka sposobów, o wszystkich piszemy TUTAJ.  

 

U dziewczynki niedawno zdiagnozowano guza pnia mózgu. Początkowo u dziecka pojawiło się podwójne widzenie, a następnie zaburzenia koordynacji ruchowej. Podczas chodzenia po mieszkaniu lub podwórku konieczna była asekuracja lub podtrzymywanie. Zaczęły się problemy z jazdą na rowerze czy na rolkach. Niedługo potem pojawiły się też bóle głowy, lekki niedowład prawej ręki i nogi oraz zmniejszone czucie skórne. Badania w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku wykonane w czerwcu pozwoliły lekarzom postawić diagnozę guza pnia mózgu. Dalsza diagnostyka wskazała na guz mostu i konara mózgu w postaci glejaka złośliwego. Rodzice dziewczynki nie są w stanie sfinansować kosztów dodatkowych badań i leczenia, dlatego Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” zorganizowała zbiórkę.

- opis ze strony zbiórki

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe