Kurtyna wodna na Czyżykowie zdewastowana

  • 22.06.2021, 13:23
  • Redakcja
Kurtyna wodna na Czyżykowie zdewastowana fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kurtyny wodne i zraszacze miały pomóc mieszkańcom naszego miasta podczas upałów. Jeden ze sprzętów został jednak zniszczony.

W związku z upałami, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tczewie postawił zraszacze na ul. Pomorskiej przy dworcu kolejowym i na bulwarze przy placu zabaw. Biuro Zarządzania Kryzysowego przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną Tczew i po uzyskaniu aprobaty ZWiK rozstawiło też dwie kurtyny wodne: przy ul. Czyżykowskiej i na Osiedlu Bajkowym, przy placu zabaw. W poniedziałek, 21 czerwca okazało się, że kurtyna na Czyżykowie została uszkodzona i ze względu na jej stan techniczny, nie zostanie ponownie wystawiona:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Żałuję, że mieszkańcy nie dbają o to, co służy nam wszystkim. Są firmy, które stawiają kurtyny i są nieodpowiedzialni ludzie, którzy te kurtyny niszczą. Pamiętajmy, że to nie jest za darmo - to ktoś kiedyś kupił, kosztowało to jakieś pieniądze - nasze pieniądze, bo przecież to są pieniądze nas, podatników. Apeluję, zachowajcie to, co jest. Nie niszczcie tego. Ja naprawdę wolę wydać pieniądze na kolejną kurtynę, niż remontować zdewastowaną, bo szkoda mi naszych pieniędzy.

~ Mirosław Pobłocki, Prezydent Tczewa

 

Prezydent Tczewa podkreśla, że kurtyna wodna ustawiona na osiedlu Bajkowym funkcjonuje normalnie.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
byla kamera
byla kamera 24.06.2021, 08:17
Była kamera obrotowa zamontowana w tym miejscu to ją zliwidowaliscie został tylko filtr do przechwytywania rozmow i wiadomosci,kogo to wina wasza czy nasza ? :) nie umiecie pociągnąc winnych za ten stan rzeczy taka jest prawda,tak samo rozkopac miasto na tydzien jakies krowie gówna zamiast asfaltu wstyd,w innym miescie jednej nocy by to zrobili Welcome to tczew

Pozostałe