Regionalna Konferencja Rolna w Gniewie już 29 czerwca

  • 28.06.2021, 11:47
  • Redakcja / UG Tczew
Regionalna Konferencja Rolna w Gniewie już 29 czerwca Gmina Gniew

Podziel się:

Oceń:

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać prelekcji oraz podyskutować z ekspertami.

We wtorek, 29 czerwca na zamku w Gniewie obędzie się Regionalna Konferencja Rolna. Wydarzenie jest skierowane do rolników z terenu miasta i gminy Gniew, Powiatu Tczewskiego oraz całego regionu Kociewia, a jego celem jest przedstawienie bieżącej tematyki w rolnictwie i związanych z nim wyzwań i perspektyw na najbliższe lata.

 

W programie Konferencji przewidziano prelekcję na temat bezpieczeństwa rolniczej pracy i kierunkach działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, poznamy aktualne działania podejmowane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego czy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

~ UG Gniew

 

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00. Udział w wydarzeniu mogą wziąć nie tylko rolnicy, ale wszyscy mieszkańcy Kociewia.

Redakcja / UG Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe