Tczewianie wybierają rower w drodze do pracy

  • 29.06.2021, 12:09
  • Aleksandra Kęprowska
Tczewianie wybierają rower w drodze do pracy fot. Rowerem do pracy (FB)

Podziel się:

Oceń:

Od 11 tygodni trwa piąta edycja "Rowerem do pracy". Jak czytamy na profilu facebookowym konkursu, już w tej chwili padł rekord - zarówno zapisanych do rywalizacji firm, jak i przejechanych kilometrów.

 

Jubileuszowa edycja "Rowerem do pracy" rozpoczęła się w kwietniu, a zakończy w październiku. Poprzednia edycja konkursu była trudna z uwagi na pandemię COVID-19. Mimo wszystko wynikami nie odbiegała od poprzednich odsłon - wzięły w niej udział 424 osoby z 55 firm, które pokonały prawie 325 tys. km podczas 50 620 przejazdów. 

Tegoroczny konkurs wciąż trwa, a już zanotowano kilka rekordów - do konkursu zapisały się 63 firmy, a uczestnicy przejechali jak dotąd 163 977 kilometrów. Do udziału w "Rowerem do pracy" można się zapisywać cały czas. 

 

W V edycji konkursu, tak jak w zeszłych latach, przeliczamy wykonane przejazdy i przejechane kilometry na punkty, a uczestnicy za zdobyte punkty mogą kupować nagrody w specjalnym sklepie, znajdującym się w profilu użytkownika na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl.

- organizatorzy 

 


Regulamin dostępny jest na stronie roweremdopracy.tczew.pl

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe