Gdyńskie czytanie w plenerze

  • 29.07.2017, 07:49 (aktualizacja 29.07.2017, 10:54)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk / Radio Tczew
Gdyńskie czytanie w plenerze www.muratorexpo.pl

Podziel się:

Oceń:

W czwartkowej Bibliofonii mówiliśmy o Grze Miejskiej. Gra odbywa się pod nazwą "Czytelniczego Ekspresu po Śródziemiu", nawiązując do realizowanego przez MBP projektu Czytelniczego Ekspresu oraz do twórczości J. R. R Tolkiena.

Gra Miejska rozpoczęła się w poniedziałek, 24 lipca, a zakończy w połowie sierpnia. Mówi Katarzyna Jędraszka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przez cały ostatni lipcowy weekend w Gdyni trwa 6. Plener Czytelniczy, na który zapraszała nas Małgorzata Kanownik, z Murator Expo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zwykle nie obyło się bez nagrody. Tym razem na naszych słuchaczy czekała książka "Nadwiślańskie serca" Katarzyny Archimowicz (Wydawnictwo Czarne

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk / Radio Tczew

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe