Opinie w Radiu Tczew 08.07.: matury, EURO i lokalny sport

  • 10.07.2021, 15:03
  • Barbara Jackiewicz
Opinie w Radiu Tczew 08.07.: matury, EURO i lokalny sport fot. Barbara Jackiewicz

Podziel się:

Oceń:

8 lipca wakacyjne wydanie Opinii w Radiu Tczew poprowadziła Barbara Jackiewicz, a jej gośćmi byli Krzysztof Repiński, dziennikarz Telewizji Tetka i Dawid Chęć, dziennikarz Radia Tczew.

Jako że obaj panowie znają się na sporcie, to wydanie Opinii zdominowały tematy sportowe. Na początek podsumowanie sportu lokalnego i dyskusja nad problemami z jego finansowaniem:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Drugim tematem były matury - wyniki szkół z powiatu tczewskiego nie są zadowalające. Wszystkie egzaminy zdało 66% uczniów i uczennic. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Na koniec wrócił temat rozgrywek EURO 2020 - w niedzielę, 11 lipca poznamy zwycięzcę turnieju - zostanie nim albo drużyna Włoch, albo Anglii.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Kolejne wakacyjne Opinie w Radiu Tczew już za dwa tygodnie - zapraszamy w czwartek, 22 lipca o godz. 9:00.

Barbara Jackiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe