Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych odwołany po raz drugi

  • 12.07.2021, 13:03
  • Redakcja
Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych odwołany po raz drugi fot. Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie poinformowało w swoich mediach społecznościowych, że tegoroczna edycja Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych nie odbędzie się ze względu na małą liczbę zgłoszeń. 

Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych został odwołany już w zeszłym roku z powodu pandemii, z kolei w tym nie odbędzie się z uwagi na zbyt małą liczbę zgłoszeń. O szczegółach mówi Aleksandra Beśka, sekretarz stowarzyszenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mimo trudności organizatorzy liczą, że w przyszłym roku możliwa będzie kontynuacja działania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach projektu Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego gościło w Tczewie teatry nie tylko z Polski, ale i z Gruzji, Litwy Macedonii Rosji i Ukrainy.

 

Naszym priorytetowym celem jest tworzenie imprezy bez barier i ograniczeń, podczas której każdy będzie miał okazję wyrazić siebie, łamiąc stereotypy. Scena kocha prawdę, wymaga wrażliwości i jest otwarta na niemal wszystkie spełniające te kryteria formy przekazu. Zobaczycie zatem pantomimę, grę świateł i barw oraz całą plejadę baśniowych postaci. Uczestnicy Przeglądu nie tylko występują w przedstawieniach dla publiczności, ale także biorą udział w warsztatach artystycznych tworzenia elementów małej scenografii, zajęciach muzyczno-rytmicznych, rekreacyjno-sportowych i choreoterapii.

- informacje prasowe

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe