Dwie nowe karetki w Szpitalach Tczewskich

  • 20.07.2021, 08:02
  • Redakcja / Tv Tetka
Dwie nowe karetki w Szpitalach Tczewskich fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Tczewa i okolic mogą w tej chwili liczyć na wsparcie pięciu karetek, które znajdują się w Szpitalach Tczewskich S.A.

Szpitale Tczewskie S.A. w ostatnim czasie wzbogaciły się o dwie nowe karetki. Mówi Maciej Bieliński, prezes Szpitali Tczewskich S.A.:  

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Kupiliśmy dwa samochody. Jeden to karetka renault, którą zakupiliśmy ze środków Unii Europejskiej z Ministerstwa Zdrowia - kwota ponad 500 tysięcy złotych. Częściowo w tym było wyposażenie. Drugą karetkę mercedes kupiliśmy z własnych środków i za tę zapłaciliśmy 290 tysięcy. 

- Maciej Bieliński, prezes Szpitali Tczewskich S.A.

 

Iloma karetkami dysponują Szpitale Tczewskie w tej chwili?

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jeżeli chodzi o kontrakt to mamy 4 karetki plus jedna. Mówię plus jedna, bo jest to karetka dodatkowa na Tczew i decyzją wojewody będzie ona funkcjonowała do końca lipca. Walczymy jednak, żeby była przedłużona do końca roku albo została tutaj z nami na zawsze. 

 

Jakie jest wyposażenie nowych karetek

loadingŁaduję odtwarzacz...


Informacje na ten temat zebrał Bartosz Listewnik z Telewizji Tetka. 

Redakcja / Tv Tetka

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe