Spektakl "Zbrodnia i karaoke" [PRZENIESIONY]

  • 20.07.2021, 11:10
  • Redakcja
Spektakl "Zbrodnia i karaoke" [PRZENIESIONY] fot. Centrum Kultury i Sztuki materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie poinformowało, że z przyczyn niezależnych od organizatora spektakl "Zbrodnia i karaoke", który miał odbyć się w najbliższą sobotę w parku przy Centrum Kultury i Sztuki, musi zostać przeniesiony na inny termin.

Nowa data nie jest jeszcze znana. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku, gdyby nowy termin nie odpowiadał uczestnikom można je będzie zwrócić w kasie Centrum Kultury i Sztuki.

 

Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na stronie internetowej i w mediach, gdzie poinformujemy Państwa o nowym terminie realizacji spektaklu.

- informacje prasowe

 


 

"Zbrodnia i karaoke"

Zespół teatralny niewielkiego, acz ambitnego teatru przygotowuje się do wystawienia pierwszego, po-pandemicznego koncertu. Sprawy jednak szybko się komplikują, bo reżyser gdzieś zaginął, jedna z aktorek najwyraźniej przechodzi załamanie nerwowe, a w wyniku zaleceń "z góry" repertuar ulega ciągłym zmianom. "Zbrodnia i karaoke" to komedia okraszona popularnymi piosenkami (z repertuaru m.in. Perfect, Manaam, Bajm czy Krzysztofa Krawczyka) granymi na żywo przez doskonałych toruńskich muzyków. Akcja toczy się w kabaretowych oparach absurdu, który przecież coraz częściej towarzyszy nam w życiu codziennym. To doskonała propozycja od Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu dla wszystkich widzów zmęczonych izolacją, stęsknionych za teatrem, a jednocześnie spragnionych relaksu i odrobiny wytchnienia od codzienności.

  • Scenariusz: Emil Płoszajski
  • Reżyseria: Agnieszka Płoszajska
  • Choreografia: Michał Cyran
  • Scenografia: Wojciech Stefaniak
  • Kostiumy: Iza Smużny
  • Aranżacje muzyczne: Michał Rybka

Obsada: Mateusz Deskiewicz, Jeremiasz Gzyl, Justyna Kacprzycka, Niko Niakas, Michał Rybka i Magdalena Smuk.

Czas trwania: ok. 80 minut.

- informacje prasowe

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe