Nowe ceny biletów komunikacji miejskiej. Z Kartą Mieszkańca Tczewa taniej

  • 20.07.2021, 11:36
  • Redakcja
Nowe ceny biletów komunikacji miejskiej. Z Kartą Mieszkańca Tczewa taniej fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Od 26 lipca obowiązywać będą nowa taryfa za korzystanie z usług komunikacji miejskiej.

Taryfa będzie korzystniejsza dla posiadaczy Karty Mieszkańca Tczewa. Zmiany są zgodne z podjętą w czerwcu uchwałą Rady Miejskiej. Dla mieszkańców Tczewa wysokość opłat pozostaje taka sama jak do tej pory, jednak dla pozostałych użytkowników ceny będą wyższe - na przykład bilet uprawniający do przejazdu przez 4 lub więcej przystanków będzie kosztował 3 złote w taryfie normalnej i 1,50 zł w ulgowej.

W związku ze zmianami, Zakład Usług Komunalnych prosi o zgłaszanie się do Punktu Karty Miejskiej osób, które nie mieszkają w Tczewie, a korzystają z Karty Miejskiej, w celu zaktualizowania taryfy. Jeśli to nie nastąpi, ich karty będą czasowo blokowane.
 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe