POMOC! Zbieramy wyprawki szkolne - Rytel i okolice!

  • 17.08.2017, 13:13 (aktualizacja 08.12.2018, 19:18)
  • Redakcja
POMOC! Zbieramy wyprawki szkolne - Rytel i okolice!

Podziel się:

Oceń:

Dla poszkodowanych w nawałnicy zbieramy: zeszyty, bloki, kredki, ołówki, tornistry, plecaki, farby, plasteliny, piórniki i środki czystości.

Zapraszamy do siedziby Radia Tczew ul. Jagiellońska 55 w dni powszednie od 15 do 17 oraz w soboty i niedziele od 11 do 15.

Wszystkie otrzymane dary zawieziemy do potrzebujących gmin 31 sierpnia. Gminne zapotrzebowanie można zgłaszać na [email protected]

Do akcji zapraszamy osoby prywatne, firmy, organizacje i samorządy.

 

Coraz więcej osób przychodzi do nas z darami. Zarówno firmy jak i osoby prywatne odpowiedziały bardzo pozytywnie na nasz apel:

Bartek, Gabrysia, Anita, Kasia, Basia, Wiktor, Alina, Ania, Krystian z mamą, Ala i Łukasz, Marta, Grażyna, Agata (z Warszawy)

firmy: AKO, ARC-Studio, Księgarnia BookBook

Dziękujemy serdecznie! 

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdeptany.pl
zdeptany.pl 18.08.2017, 18:11
To co mogę to dam, choć sam niewiele mam. Najbardziej dziwi mnie to, że nasz rząd, parlament, zamiast wyjść z taką inicjatywą to zajmuje się jakimiś pierdołami. Już dawno powinny tam wylądować transporty ze wszystkim co potrzebne. Za co płacimy podatki?
Skider
Skider 18.08.2017, 19:34
Podobno rząd ma przeznaczyć 100 000 000 PLN na pomoc. Pożyjemy, zobaczymy czy to prawda. Zastanawia mnie dlaczego w wir pomocy nie rzucają się organizacje ekologiczne. Wieszać się na "dżewach" pod kamery każdy może, ale wziąć się do czyszczenia i sadzenia nowego lasu to już chętnych tam nie ma. Można zaprosić Borysa Szyca aby rozbił swój namiot w Borach Tucholskich. Będzie hit.

Pozostałe