Dawny Tczew zaprasza na spotkanie dotyczące historii i przyszłości Mostu Tczewskiego

  • 21.07.2021, 11:43
  • Redakcja
Dawny Tczew zaprasza na spotkanie dotyczące historii i przyszłości Mostu… fot. Dawny Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dokładnie w 170. rocznicę wmurowania kamienia węgielnego pod budowę mostu odbędzie się spotkanie, którego organizatorem jest Dawny Tczew we współpracy ze Społecznym Komitetem Odbudowy Mostu Tczewskiego.

Na to wydarzenie zaprasza Łukasz Brządkowski:
 

Serdecznie zapraszamy, 27 lipca o godzinie 17:00 do świetlicy przy Szkole Podstawowej w Lisewie, na spotkanie o historii Mostu Tczewskiego i o jego przyszłości. Dokładnie w 170. rocznicę wmurowania kamienia węgielnego pod budowę tego wspaniałego zabytku. Spotkamy się z mieszkańcami Lisewa i Gminy Lichnowy, żeby przedstawić dzieje Mostu, dotychczasową jego odbudowę, a także szansę na zakończenie tego procesu w przyszłości. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

fot. Społeczny Komitet Odbudowy Mostu Tczewskiego

 


 

Przypomnijmy, że tego samego dnia, 27 lipca, o godzinie 10:00 rozpocznie się też XXXIV sesja Rady Powiatu Tczewskiego. Jednym z najistotniejszych jej punktów będzie rozpatrzenie wniosku o odwołanie Starosty Tczewskiego. Pełen harmonogram obrad znajdziecie TUTAJ

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe