Święto policji w powiecie tczewskim

  • 22.07.2021, 12:17
  • Redakcja / KPP Tczew
Święto policji w powiecie tczewskim KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

W tym roku przypada 102 rocznica powstania polskiej Policji. 21 lipca tczewscy policjanci obchodzili swoje coroczne święto.

21 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tegoroczne obchody były skromniejsze niż zwykle, z powodu obowiązujących obostrzeń epidemicznych i odbyły się w ograniczonym gronie. O godzinie 10:00 na parkingu wewnętrznym tczewskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka. W trakcie ceremoniału Komendant Powiatowy Policji w Tczewie, insp. Marcin Malinowski wraz ze swoim zastępcą, mł. insp. Radosławem Fortuną wręczyli funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie. W tym roku w powiecie tczewskim awansowało 48 funkcjonariuszy. Dodatkowo komendanci tczewskiego garnizonu w imieniu samorządowców wręczyli nagrody wyróżniającym się w służbie policjantom oraz pracownikom Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie insp. Marcin Malinowski podziękował wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Dodatkowo szef tczewskich policjantów podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych za dotychczasową współpracę i współdziałanie z Policją, na rzecz bezpieczeństwa w powiecie tczewskim. Na zakończenie swojego wystąpienia komendant życzył policjantom oraz pracownikom cywilnym dalszych sukcesów zawodowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

materiał KPP Tczew

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe