Opinie w Radiu Tczew 22.07.: Karta Mieszkańca dla tczewian oraz odwołanie święta Mostu Tczewskiego

  • 22.07.2021, 12:52 (aktualizacja 22.07.2021, 13:06)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 22.07.: Karta Mieszkańca dla tczewian oraz odwołanie…

Podziel się:

Oceń:

22 lipca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Dawid Chęć, dziennikarz Radia Tczew.

Tczewianie mogą już odbierać Kartę Mieszkańca Tczewa, dzięki której uzyskają dostęp do szeregu ulg, np. na korzystanie z komunikacji miejskiej oraz usług miejskich jednostek. Zakres ulg będzie systematycznie poszerzany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

27 lipca przypada 170. rocznica wmurowania kamienia węgielnego - starostwo z Fabryką Sztuk przygotowywało wydarzenie, które zostało odwołane, ponieważ tego dnia odbędzie się sesja Rady Powiatu Tczewskiego. W związku z tym społecznicy z Dawnego Tczewa i Społecznego Komitetu Odbudowy Mostu zorganizują swoje własne obchody 27 lipca w Lisewie Malborskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz podpisał w Tczewie umowę o współpracy programowej między Koalicją Polską a Stowarzyszeniem Pomorski Ruch Obywatelski “Pro Obywatel”. Umowa ma między innymi dać sygnał o wspólnym dążeniu do wzmocnienia roli wyborców w kontroli władz oraz wpływie na sprawy publiczne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 5 sierpnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe