Zbliża się Festiwal Grzegorza Ciechowskiego!

  • 21.08.2017, 14:34 (aktualizacja 25.08.2017, 12:35)
  • Redakcja
Zbliża się Festiwal Grzegorza Ciechowskiego!

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 25 sierpnia, rozpoczyna się dwudniowy Festiwal In Memoriam, coroczne święto twórczości pochodzącego z Tczewa artysty, Grzegorza Ciechowskiego.

W tym roku szczególnie zapraszamy wszystkich Słuchaczy, mieszkańców Tczewa, okolic bliższych i dalszych do wspólnej zabawy na Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego. To już XVI edycja imprezy, w ramach której przygotowano mnóstwo atrakcji, o których w poniedziałek po godz. 10:00 opowiedział w naszym studio Józef Golicki, organizator:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poniedziałek po godzinie 11:00 przy mikrofonach zasiedli trzech panowie motocykliści z Tczewskiej Grupy Motocykli Ciężkich TORNADO, Włodek Karczewski, Romuald Baniecki i Kazimierz Bylicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...


We wtorek o poranku nasze studio odwiedziły Anna Ciaś i Joanna Sobaszkiewicz z tczewskiego schroniska, które zaprosiły na piątkowy spacer z psami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasze studio odwiedził też Dariusz Wałaszewski z Fabryki Sztuk, kurator wystawy "Byłem dzieckiem". Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ciekawskich odsyłamy także na >>oficjalną stronę Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego<<

Danuta Chrzanowska opowiedziała nam o akcji "Inspirowani Ciechowskim":

loadingŁaduję odtwarzacz...

Posłuchaj rozmowy z siostrą Grzegorza Ciechowskiego, Aleksandrą Krzemińską - KLIK


W środowy poranek o muzyce lat '80 mówił na naszej antenie Marcin Kłodziński z Miejskiej Biblioteki Publicznej, który zaprosił też na piątkowe spotkanie z Danielem Wolakiem z Archiwum Polskiego Rocka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Specjalny Parkrun, czyli bieg na dystansie pięciu kilometrów - to kolejne z wydarzeń towarzyszących tegorocznemu In Memoriam, Festiwalowi Grzegorza Ciechowskiego. Nasze studio odwiedzili Tomasz Tobiański i Karol Waruszewski z Biegającego Tczewa, którzy zachęcali do wspólnego biegania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O spontanicznej akcji muzycznej w wykonaniu mobilnej grupy Primavera opowiedziała naszym słuchaczom Krystyna Czocher. Zespół będzie można spotkać na ulicach Tczewa w piątek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W piątek godzinie 17 z placu Hallera ruszy piesza parada, a spod biało-czarnej lokomotywy na węźle transportowym spacer z psami oraz przejazdy motocyklistów i rowerzystów. O tym ostatnim mówił na naszej antenie Łukasz Brządkowski z Dawnego Tczewa i Tczewskiej Inicjatywy Rowerowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasze studio odwiedził wokalista, Przemek Radziszewski, który w sobotę razem z zespołem zagra koncert w tczewskim amfiteatrze. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W piątek w audycji porannej rozmawialiśmy z panem Zdzisławem Wojtasiem, który od lat związany jest z festiwalem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe