Wygaszanie tczewskiej karty miejskiej - kogo dotyczy?

  • 26.07.2021, 12:35
  • Redakcja
Wygaszanie tczewskiej karty miejskiej - kogo dotyczy? fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Już niebawem rozpocznie się proces wygaszania niektórych kart miejskich. Ma to związek ze zmianą opłat za podróżowanie autobusami.

Wprowadzenie Karty Mieszkańca Tczewa będzie wiązało się w wygaszaniem części kart miejskich, służących do ponoszenia opłat za przejazdy komunikacją miejską. O tym kogo będzie to dotyczyć, mówi prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Mieszkańcy Tczewa nie mają powodów do żadnych obaw. Wszystko dotyczy posiadaczy karty miejskiej, którzy nie są mieszkańcami miasta. To około 4000 osób. Karty tych osób będą stopniowo wygaszane.

~ Mirosław Pobłocki, Prezydent Tczewa

 

Wygaszanie kart rozpocznie się 27 lipca:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

To nastąpi po 27 lipca. Wygaszamy dlatego, że chcemy, aby posiadacze tej karty zgłosili się do odpowiedniego punktu - chodzi o zmianę taryfy. Karty nadal będą ważne, tylko osoby nie mieszkające w mieście, będą płaciły więcej za podróżowanie autobusem.

~ Mirosław Pobłocki, Prezydent Tczewa

 

Osoby, które nie zgłoszą się z kartami miejskimi w punkcie wydawania Karty Mieszkańca, mogą spodziewać się dezaktywacji karty. Co ważne, środki z karty nie znikną - obowiązywać będzie jedynie nowa, wyższa taryfa za przejazdy komunikacją miejską. 
 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe