"Przelej Krew w rocznicę Powstania Warszawskiego"- pod takim hasłem odbędzie się wyjątkowa zbiórka krwi

  • 01.08.2021, 09:00
  • Redakcja / RCKiK Gdańsk
"Przelej Krew w rocznicę Powstania Warszawskiego"- pod takim hasłem odbędzie… foto. RCKiK Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku w nietypowy sposób zachęca do oddawania krwi lub jej składników.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku we wtorek, 3 sierpnia przeprowadzi akcję honorowego oddawania krwi pod hasłem „Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego”. Dla osób, które tego dnia w siedzibie RCKiK (Józefa Hoene-Wrońskiego 4) oddadzą krew lub jej składniki przygotowane zostały specjalne, pamiątkowe koszulki. Aby otrzymać upominek należy podać hasło: "Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego".

Organizatorzy informują, że liczba koszulek jest ograniczona i trafią one jedynie do pierwszych 30 osób. 

 

Dostęp do nowoczesnych procedur i sposobów leczenia, szczególnie w transplantologii, onkologii i hematologii oraz wzrost liczby wykonywanych zabiegów, przeszczepień komórek, tkanek i narządów, powodują, że potrzeby w zakresie krwi i jej składników są coraz większe. Dlatego tak ważne jest aby grupa Honorowych Dawców Krwi stale rosła.

- RCKiK w Gdańsku

 

fot. RCKiK Gdańsk (FB)

Redakcja / RCKiK Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe