Zgubiłeś rower na ul. Jedności Narodu? Jednoślad czeka u dzielnicowego

  • 03.08.2021, 08:38
  • Redakcja / KPP Tczew
Zgubiłeś rower na ul. Jedności Narodu? Jednoślad czeka u dzielnicowego fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy poszukuje właściciela roweru koloru czarnego. Jak podaje tczewska policja, jednoślad znalazł mieszkaniec Tczewa, który 13 lipca przekazał znaleziony przedmiot mundurowym.

Do chwili obecnej policjanci poszukują właściciela roweru:

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower koloru czarnego. Przedmiot ten odnalazł mieszkaniec Tczewa 13 lipca br. na ulicy Jedności Narodu 27. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa. Prosimy o kontakt właściciela roweru z dzielnicowym asp. sztab. Piotrem Michalikiem pod numerem telefonu 47 74 28 136 lub telefonem komórkowym 571335293. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 47 74 28 112. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

- Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

 

Zgłaszając się po odbiór, należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe