Opinie w Radiu Tczew 05.08.: krem czekoladowy promuje Most Tczewski i próba odwołania starosty

  • 05.08.2021, 12:09
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 05.08.: krem czekoladowy promuje Most Tczewski i…

Podziel się:

Oceń:

5 sierpnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Aleksandra Hotowy, dziennikarka Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Dawid Chęć, dziennikarz Radia Tczew.

27 lipca podczas ponad ośmiogodzinnej sesji radnym powiatowym skupionym wokół Prawa i Sprawiedliwości nie udało się odwołać starosty tczewskiego. Mirosław Augustyn utrzymał swoje stanowisko, jednak jego Zarząd nie otrzymał od rady wotum zaufania. Skutkuje to tym, że na kolejnej sesji zostanie rozpatrzony wniosek o odwołanie całego Zarządu Powiatu Tczewskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O Moście Tczewskim znów jest głośno i to w skali ogólnopolskiej. Dzięki Nutelli i Polskiemu Towarzystwu Turystyczno-Krajoznawczemu XIX-wieczny zabytek pojawił się na słoikach kremu czekoladowego wraz z piętnastoma innymi ciekawymi miejscami z całej Polski. Społecznicy zamierzają wysłać słoiki z mostem do przedstawicieli rządu z prośbą o spełnienie obietnic.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak gdańszczanie postrzegają Tczew? Co w naszym mieście może podobać się przyjezdnym, a co nie? Czy Tczew powinien wzorować się na Słupsku? Na te pytania odpowiadali goście.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 19 sierpnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe