Oprawca "pożyczał" ją kolegom. Zrobili z niej niewolnicę seksualną

  • 05.08.2021, 12:12
  • News4Media
Oprawca "pożyczał" ją kolegom. Zrobili z niej niewolnicę seksualną iStock

Podziel się:

Oceń:

Szantażem zmuszali młodą kobietę do prostytucji. Gwałcili, więzili i bili. Ona sama nie doczekała wyroku, a niektórzy z oprawców uciekli sprawiedliwości.

Ten koszmar rozpoczął się w 2011 roku, kiedy 21-letnia wówczas kobieta razem ze znajomą odwiedziła 62-letniego Andrzeja K. w Górze Puławskiej. Mężczyzna poczęstował swoją przyszłą ofiarę drinkiem z narkotykiem. Nieprzytomną zgwałcił, a całe zdarzenie nagrał. Kilka dni później K. odezwał się do 21-latki. Zaczął ją szantażować, że upubliczni nagranie w internecie. Ceną za milczenie miały być regularne spotkania i seks. Dziewczyna uległa. Była samotna, miała małe dziecko, mieszkała w niewielkiej miejscowości. Szalenie bała się wstydu i ostracyzmu społecznego.

Gwałty i bicie

Szybko okazało się, że K. to brutalny zwyrodnialec. Prokuratura ustaliła, że podczas spotkań dochodziło do gwałtów, kobieta była bita, a mężczyzna mimo składanych obietnic, nie skasował nagrania i nagrywał kolejne filmy. Koszmar kobiety trwał i przybierał na sile. K. zaczął „pożyczać” swoją ofiarę kolegom. Przywiązywali ją do łóżka, maltretowali, gwałcili grupowo. Grozili, że jej dziecku utną palce. W 2014 r. kobieta wyprowadziła się z domu. Całkowitą kontrolę nad jej życiem przejęła grupa mężczyzn. Więzili ją w hotelu, uczynili z niej prostytutkę. Zmuszali również do kradzieży w sklepach. Podczas jednej z nich kobieta wpadła w ręce policji. Wtedy opowiedziała, co ją spotkało.

Wyroki

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 10 osób. Wszyscy zostali oskarżeni. Ale tylko sześciu z nich zostało właśnie skazanych przez sąd w Lublinie. Pozostali wcześniej zmarli. Wśród nich był Andrzej K.

Janusz K. został skazany na 8 lat więzienia, Jackowi S. wymierzono karę 6 lat pozbawienia wolności. Bogdan K. i Krystian K. dostali po 5 lat więzienia. Sławomir C. został skazany na 4 lata, a Andrzej W. na 3 lata za kratami.

Ich ofiara w 2015 roku popełniła samobójstwo. Miała wtedy 25 lat.

News4Media

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe