Kociewski Festiwal Kulinarny już 21 sierpnia

  • 18.08.2021, 08:16
  • Redakcja / pelplin.pl
Kociewski Festiwal Kulinarny już 21 sierpnia fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Kociewskie Forum Kobiet wraz z partnerami: Powiatem Tczewskim, Gminą Subkowy i Domem Kultury w Subkowach zaprasza na „Kociewski Festiwal Kulinarny - Pełna Grapa”.

Festiwal odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia od 15:00 do 18:00 na placu rekreacyjnym przy boisku Orlik w Subkowach (ul. Józefa Wybickiego). Jest to nowe wydarzenie w powiecie tczewskim i niecodzienne święto kuchni kociewskiej. Tego popołudnia królować będzie SELER.

 

Uroczystość ma charakter imprezy kulturowo-promocyjnej połączonej z elementami naukowymi, konkursem kulinarnym „Selerowa zapiekanka”, widowiskowym pokazem kulinarnym połączonym z degustacją, wielotematycznymi warsztatami kulinarnymi dla chętnych pt.: „Pichcimy po kociewsku”, warsztatami dla dzieci „Figurki z selera” i występami zespołu Kociewie Retro. Będą też lokalni wystawcy z tradycyjną żywnością, rękodziełem, haftem, pamiątkami z Kociewia i ręcznie malowaną porcelaną.

- informacje prasowe

 

Zwieńczeniem Kociewskiego Festiwalu Kulinarnego będzie koncert zespołu "Zdążyć przed Północą".

fot. materiały prasowe

Redakcja / pelplin.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe