Pelplin: Zbiórka karmy dla schronisk już w najbliższą sobotę - na uczestników czekają nagrody

  • 26.08.2021, 08:33
  • Redakcja
Pelplin: Zbiórka karmy dla schronisk już w najbliższą sobotę - na uczestników… fot. Stowarzyszenie Dziedzictwo Historyczne Pomorza

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 28 sierpnia podczas trwania festynu i otwarcia boiska na Osiedlu Pólko w Pelplinie w godzinach od 16:00 do 18:00 Stowarzyszenie Dziedzictwo Historyczne Pomorza wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Pelplin zorganizuje zbiórkę suchej karmy dla zwierząt.

Karma zostanie przekazana do schroniska w Tczewie oraz Starogardzie Gdańskim. W ramach akcji wszyscy, którzy dostarczą karmę otrzymają od Stowarzyszenia pamiątkowy medal oraz słodki upominek. Przygotowano również sporo atrakcji - poszukiwanie skarbów wykrywaczem metalu z nagrodami, słodki poczęstunek dla dzieci, przejażdżki wojskowym samochodem GAZ 69M. Będzie też plenerowa auto/foto budka - to możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć przy wojskowym samochodzie, w czapkach i hełmach wojskowych.

 

Podczas trwania festynu z okazji otwarcia boiska, Stowarzyszenie przygotowało pamiątkowy medal, wykonany z ekologicznych materiałów oraz słodkie upominki. Będzie też wiele atrakcji, m.in. poszukiwanie skarbów z nagrodami, a także przejażdżka starym samochodem wojskowym - tam będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, w specjalnie przygotowanych strojach.

~ Sławomir Ossowski, Prezes Stowarzyszenia "Dziedzictwo Historyczne Pomorza"

 

Zbierana jest żywność dla psów i kotów: sucha karma, puszki i saszetki.


Dla właścicieli psów przygotowano gadżet ułatwiający sprzątanie. Torebki z zebranymi nieczystościami można umieszczać w kontenerze na odpady zmieszane.

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe