Cykl wakacyjnych spotkań w plenerowej bibliotece zakończony

  • 29.08.2021, 09:00
  • Aleksandra Kęprowska
Cykl wakacyjnych spotkań w plenerowej bibliotece zakończony fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Przez całe wakacje, w każdą środę dzieci spędzające lato w mieście mogły brać udział w zajęciach przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie.

 

W każdą środę lipca i sierpnia od godz.12.00 do godz. 13.00 obok budynku biblioteki na Starym Mieście przy Skwerze dr Schefflera odwiedź nasz Wakacyjny Kulturalny Pszczeli Zakątek.

- MBP Tczew

 

Przez całe wakacje, w każdą środę Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie organizowała zajęcia plenerowe dla dzieci i rodziców. 25 sierpnia w samo południe, na Skwerze dr Schefflera odbyło się ostatnie spotkanie w Wakacyjnym Kulturalnym Pszczelim Zakątku.

Mówi Katarzyna Jędraszka z MBP:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przy okazji przypominamy, że Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała ankietę, w której chce zbadać poziom satysfakcji i oczekiwania swoich czytelników:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Drodzy czytelnicy.

Stworzyliśmy tę ankietę by poznać Wasze zdanie na temat działalności tczewskiej książnicy. Pytamy o to, co lubicie czytać, jak korzystacie z naszych usług, co Wam się podoba a także o to, co możemy poprawić. Wszystkie odpowiedzi pozwolą nam na jeszcze lepsze dopasowanie się do Waszych potrzeb.

Udzielenie odpowiedzi jest dobrowolne i anonimowe, a wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż kilka minut.

 

Internetową ankietę można wypełnić TUTAJ.

 

Aleksandra Kęprowska

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe