Kino offowe w naszym mieście

  • 12.09.2017, 14:24 (aktualizacja 13.09.2017, 13:58)
  • Aleksandra Kęprowska, Radio Tczew
Kino offowe w naszym mieście mat. pras. CKiS

Podziel się:

Oceń:

W tym roku objazd Tofifest po Polsce również rozpocznie się w Tczewie, dlatego też premierowo będzie można zobaczyć program objazdowy przygotowany na koniec roku 2017 i na rok 2018.

Siedem filmów kina niezależnego, twórców takich jak Agnieszka Smoczyńska, Julia Ruszkiewicz, Bodo Kox, Dominik Matwiejczyk, Filip Marczewski, Bartosz Paduch, Michał Poniedzielski, a także goście, między innymi Jarosław Jaworski odpowiedzialny za układanie całego programu wydarzenia. To wszystko na zbliżającym się XV Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest, który rozpoczyna się w Tczewie w niedzielę 17 września, w Centrum Kultury i Sztuki.

O tym wszystkim opowiedziała nam Marta Krynicka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Aleksandra Kęprowska, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe