Opinie w Radiu Tczew 08.09.: nowe roszczenia niemieckiego ubezpieczyciela względem Szpitali Tczewskich oraz muzyczne zakończenie wakacji

  • 08.09.2021, 14:12 (aktualizacja 08.09.2021, 14:21)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 08.09.: nowe roszczenia niemieckiego ubezpieczyciela…

Podziel się:

Oceń:

8 września gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli prezes Szpitali Tczewskich Maciej Bieliński, a także dziennikarze Barbara Jackiewicz i Krzysztof Repiński.

Szpitale Tczewskie wypłaciły z ubezpieczenia ok. 750 tys. zł odszkodowania niemieckiemu marynarzowi i niemieckiemu odpowiednikowi ZUS-u. To efekt tego, że 10 lat temu personel szpitala zbyt późno zdiagnozował u marynarza malarię. Obecnie niemiecki ubezpieczyciel żąda od szpitala kolejnych pięciu milionów zł.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakończenie wakacji obfitowało w wydarzenia kulturalne. W sobotę 21 sierpnia w Tczewie odbył się Festiwal Muzyczny UnderGramy. Wydarzenie po raz dziesiąty zorganizowało Centrum Kultury i Sztuki. Tydzień później odbył się jubileuszowy, dwudziesty festiwal In Memoriam poświęcony pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Z kolei ostatniego dnia sierpnia mieszkańcy wzięli udział w Pożegnaniu Wakacji z Telkabem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 22 września. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...........
........... 09.09.2021, 05:40
Wojny rozpoczynają się w TCZEWIE ...taki biedny los natury.....to pewne Szpitale nie ucierpią ...jak powiadają biznes ubespieczeniowy kwitnie pieniążki zawsze pachną....Na błędach świat się uczy.....o o operacja się powiodła to nic że pacjent nie wytrzymał.....zdarza siė....

Pozostałe