Trwa konkurs „Cztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2022”. Do wygrania 4 tys. zł!

  • 21.09.2021, 13:08
  • Redakcja / UM Tczew
Trwa konkurs „Cztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2022”. Do wygrania… fot. materiały prasowe organizatora

Podziel się:

Oceń:

Trwa ósma edycja konkursu fotograficznego: “Cztery pory roku w Tczewie – kalendarz 2022”. Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Tczewa. Czas na dostarczenie swoich fotografii przez uczestników mija 15 października.

Cztery pory roku w Tczewie


Tak jak we wcześniejszych edycjach, zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku, pokazywać pozytywne zmiany zachodzące na przestrzeni lat oraz zachęcać do odwiedzenia miasta. Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2021 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny. Zwycięskie prace posłużą do wykonania kalendarza na 2022 rok.
 

Każdy może wziąć udział


Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: [email protected] lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 15 października 2021 r. z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.
 

Uwzględnij każdą porę roku


Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych, w proporcji 2×3 (4×6), uwzględniających wszystkie pory roku. Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia. Kartę zgłoszenia i regulamin można otrzymać również w Biurze Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego.

Zobacz także: Już jest! Kalendarz opatrzony fotografiami Tczewa umili 2021 rok

Redakcja / UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe