Oferty na remont mostu za drogie dla starostwa

  • 20.09.2017, 12:40 (aktualizacja 20.09.2017, 13:09)
  • A. Kęprowska, M. Irzyk, K.Repiński / Radio Tczew
Oferty na remont mostu za drogie dla starostwa

Podziel się:

Oceń:

W Starostwie Powiatowym w Tczewie odbyło się otwarcie ofert w przetargu na drugi etap przebudowy mostu tczewskiego.

Oferty złożyły Banimex Będzin i konsorcjum Budimex Warszawa i Mostostal Kraków. Podane w ofertach kwoty to niespełna 64 miliony od Banimexu i 81 milionów od warszawsko-krakowskiego konsorcjum. Przypomnijmy, że zadanie wyceniono na 51 milionów złotych, a starostwo ma zabezpieczone niecałe 35 milionów. W świetle tych kwot remont stoi pod dużym znakiem zapytania. O tym jakie kroki podejmie teraz starostwo powiatowe mówi zastępca naczelnika wydziału inwestycji i remontów, Paweł Filar.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 


Na otwarciu ofert obecni byli przedstawiciele obu spółek Mariusz Łojas dyrektor Banimeksu i Bartłomiej Bruski z Budimeksu, którzy nie chcieli komentować sprawy. 

A. Kęprowska, M. Irzyk, K.Repiński / Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe