XIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego od 4 do 15 października [ROZMOWA]

  • 03.10.2021, 07:00
  • Weronika Gerowska-Chalecka / Aleksandra Kęprowska
XIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego od 4 do 15… fot. Weronika Gerowska-Chalecka

Podziel się:

Oceń:

Na początku października wystartuje Festiwal Twórczości Kociewskiej. Organizatorem i koordynatorem wydarzenia jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej.

Festiwal to wydarzenie unikalne nie tylko w skali naszego regionu. Inicjatywa powstał w 2008 roku, by zachować pamięć o Romanie Landowskim, jego dorobku literackim oraz wkładzie w rozwój kultury Kociewia. Od tego czasu z konkursu literacko-recytatorskiego przekształcił się w imprezę prezentującą kulturę słowa, obrazu, ruchu i muzyki kociewskich autorów, także tych współczesnych. 

 

Więcej: Przy Ławeczce Romana Landowskiego zapraszali na Festiwal Twórczości Kociewskiej [GALERIA]

 

Po rocznej, pandemicznej przerwie odbędzie się XIII Festiwal im. Romana Landowskiego. Nasze studio odwiedził organizator festiwalu, Janusz Landowski z Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

fot. AK

 

Weronika Gerowska-Chalecka / Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe