Mieszkaniec Malborka zatrzymany w Tczewie. Mężczyzna nie płacił alimentów

  • 04.10.2021, 16:00
  • Redakcja / KPP Tczew
Mieszkaniec Malborka zatrzymany w Tczewie. Mężczyzna nie płacił alimentów fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Tczewa zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego.

Mieszkaniec Malborka poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu

 

 

30 września policjanci z zespołu wywiadowczego z tczewskiej komendy otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany. Funkcjonariusze, sprawdzając to miejsce, zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jak się potwierdziło, był poszukiwany 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego.

Zatrzymany mieszkaniec Malborka był ścigany 2 nakazami doprowadzenia wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Malborku. Za uchylanie się od płacenia alimentów sąd skazał mężczyznę na karę ponad roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

 - KPP Tczew

 

O szczegółach zatrzymania mówi asp. sztab. Dawid Krajewski z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna trafi teraz do placówki penitencjarnej

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 01.12.2021, 06:51
Pozbawienie wolności jest średnio skutecznym środkiem w egzekucji alimentów, zabranie prawa jazdy przez komornika: https://pamietnikwindykatora.p… jest dalece skuteczniejsze.

Pozostałe