Opinie w Radiu Tczew 06.10.: kontrowersyjne podwyżki w CKiS i TCSiR dla osób bez Karty Mieszkańca

  • 06.10.2021, 13:57
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 06.10.: kontrowersyjne podwyżki w CKiS i TCSiR dla…

Podziel się:

Oceń:

6 października gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy - dziennikarka Telewizji Tetka i Radia Tczew.

Od 1 sierpnia można w Tczewie korzystać z Karty Mieszkańca. Problem w tym, że obiecywane od wiosny przez władze miasta zniżki dla mieszkańców Tczewa są tak naprawdę zniżkami pozornymi, kilkuzłotowymi przy jednoczesnych niemal 100-procentowych podwyżkach dla osób, które nie dysponują Kartą. W efekcie niektóre koncerty w CKiS są dwukrotnie droższe niż w innych miastach w Polsce.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

PRZECZYTAJ TEŻ: Karta Mieszkańca Tczewa. Faktyczne zniżki czy ukryte podwyżki?


Na prośbę widza Telewizja Tetka sprawdziła, kiedy Urząd Miejski wyremontuje bardzo zniszczoną i przede wszystkim dziurawą ulicę Kwiatową, z której codziennie korzysta wielu przedsiębiorców oraz klientów. Wiceprezydent nie ma dla mieszkańców dobrych wiadomości. Włodarz odpowiada, że obecnie miasto musi zrealizować inne, dużo ważniejsze inwestycje.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 20 października. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe