"Drzewa dla Tczewa" - niedzielna gra miejska

  • 07.10.2021, 14:04
  • Redakcja / Tczewscy Kurierzy Rowerowi
"Drzewa dla Tczewa" - niedzielna gra miejska fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

10 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji Tczewscy Kurierzy Rowerowi zorganizowali grę miejską "Drzewa dla Tczewa".

Osoby, które wezmą udział w grze, będą rozwiązywać zagadki i wykonywać zadania przyrodnicze. Uczestniczki i uczestnicy posadzą też kilkadziesiąt drzew na terenie miasta. Trasa będzie miała dystans około 5 km, a prognozowany czas przejścia to około 2 godziny.

 

Zdziwicie się, jak niesamowita potrafi być przyroda miejska! Startujemy między 14:00 a 14:30 z Parku Miejskiego w Tczewie (przy fontannie z żabkami), a kończymy w Klubie Rodzinnym Zatorze przy ul. Elżbiety 19. Na mecie na uczestników będą czekać warsztaty przyrodnicze, wspólne plenerowe gotowanie zupy oraz atrakcyjne nagrody.

- Tczewscy Kurierzy Rowerowi

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się pod linkiem: evenea.pl/drzewadlatczewa.


Wydarzenie odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Flex Foundation. Partnerami są: Flex Poland, Dzicy Przyrodnicy, Urząd Miejski w Tczewie, Stowarzyszenie Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa – Dawny Tczew oraz Fundacja Pokolenia.

Redakcja / Tczewscy Kurierzy Rowerowi

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe